Aktuální informace o programech podpory podnikání

06.05.2015 15:37

Dne 30. 4. 2015 byla na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu a Agentury CzechInvest zveřejněna předběžná informace o parametrech výzev, a to v 11 programech podpory Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Konkrétně se jedná o následující programy podpory: Inovace-inovační projekt, Potenciál, Aplikace, Spolupráce-Klastry, Partnerství znalostního transferu, Nemovitosti, Školicí střediska, Marketing, Technologie, Úspory energie a ICT a sdílené služby.

Smyslem předběžné informace pro žadatele o parametrech výzvy je seznámit potenciální žadatele s návrhem plánované výzvy, způsobilými výdaji či postupem pro hodnocení a výběru projektových žádostí ještě před oficiálním vyhlášením výzvy, které bude následovat až po oficiálním schválení OP PIK Evropskou komisí. Následně bude výzva vyhlášena oficiálně přes informační systém MS2014+ tak, aby co nejdříve po jejím vyhlášení bylo možno začít s příjmem předběžných žádostí.

Návrhy plánovaných výzev jsou k dispozici na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu a Agentury CzechInvest (pod jednotlivými programy podpory OP PIK v záložce Výzva I).

Zpět

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.