Databáze projektových výstupů OP VK pro všechny

18.02.2015 08:11

V červnu 2014 byla Řídícím orgánem operačního programu pro konkurenceschopnost (OPVK) spuštěna Databáze výstupů projektů OP VK.

Databáze projektových výstupů OP VK je přístupná přes webové stránky www.op-vk.cz nebo přímo přes odkaz https://databaze.op-vk.cz/. Do databáze jsou nahrávány nejrůznější výukové materiály, analýzy, studie, učebnice, vzdělávací hry apod. z celého spektra oborů výuky. Všechny tyto produkty byly úspěšně otestovány v projektové praxi.

Po náležité registraci je možné volně stahovat a využívat produkty jak pro osobní potřebu, tak i vlastní činnost (např. učitelem při výuce). Databáze je rovněž určena laické veřejnosti, a tak mohou se vzdělávacími materiály pracovat i žáci a studenti.

Základní informace o projektech a jejich produktech jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez rozdílu, včetně neregistrovaných uživatelů. v případě zájmu o samotné produkty a jejich konkrétní využití je zapotřebí se nejprve registrovat a vyslovit souhlas s podlicenčními podmínkami. Materiály umístěné v databázi jsou autorská díla chráněná autorským zákonem.

Plakát zde

Zpět

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.