Ministerstvo pro místní rozvoj představilo první vydání newsletteru - První vydání je věnováno právě vyhlášeným národním dotacím na rok 2016.

18.11.2015 11:46

Ministerstvo pro místní rozvoj bude vydávat každý měsíc vlastní newsletter, ve kterém bude čtenáře informovat o aktuálním dění v resortu. První vydání je věnováno právě vyhlášeným národním dotacím na rok 2016.

Newsletter ke stažení ZDE.

Obsah 1. vydání:

Podpora bydlení - téměř půl miliardy korun je připraveno na zvyšování dostupnosti bydlení a také jeho kvality. Výzvy na Regeneraci sídlišť, Podporované byty, Výměnu olověných rozvodů a Bytové domy bez bariér.

Podpora cestovního ruchu - již 6 let pomáháme zvýšit návštěvnost a prosperitu regionů České republiky. Zrealizujte svůj veřejně prospěšný záměr rozvíjející turistiku díky podprogramu Cestování dostupné všem. Připraveno je pro vás 70 milionů.

Podpora regionů - Obnova a rozvoj venkovských obcí je jednou z priorit současného vedení MMR. Vyhlášeno je 5 dotačních titulů:

  • Podpora vítězůsoutěže Vesnice roku,
  • Podpora zapojení dětí a mládeže do komunitního života v obci,
  • Podpora spolupráce obcí na obnově a rozvoji venkova,
  • Podpora obnovy sakrálních staveb v obci,
  • Podpora obnovy místních komunikací.

Podpora územního plánování - Jde o náš nový ministerský program, který je zaměřen na zpracování územních plánů obcí. Dotace může být poskytnuta obcím, které nemají žádný územní plán nebo mají územní plán schválený před 1.1.2007

Zdroj: www.mmr.cz

Zpět

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.