Osmý ročník soutěže Můj první milion byl spuštěn

21.10.2014 11:24

Určena je studentům středních či vysokých škol a veřejnosti

Připravit zajímavý podnikatelský záměr, projít sítem výběru, získat zpětnou vazbu od odborníků a jako pomyslnou třešničku na dortu i prestiž a peníze, které pomohou s rozjezdem byznysu. Přesně na takovou cestu je možné se vydat prostřednictvím soutěže Můj první milion, kterou pořádá Technologické inovační centrum ve Zlíně. Připraveny jsou ceny v hodnotě 450 tisíc korun, vítěze v hlavní kategorii čeká odměna 70 tisíc korun.  Kromě peněžité odměny mohou soutěžící získat také zázemí podnikatelského inkubátoru, obchodní či marketingové poradenství a pro vítěze je navíc připraven akcelerační program v co-workingovém centru. Součástí soutěže Můj první milion je také série workshopů, jejich letošními tématy jsou podle Daniely Sobieské především způsoby oslovování investorů, nejčastější chyby v projektech nebo affiliate marketing.

V minulém roce soutěžilo celkem 51 projektů. Vítězem se stal Jan Valuštík s projektem PixelSquare, který ocenil především to, že mu soutěž dopomohla vytvořit byznys plán a získat finanční prostředky včetně zázemí na uskutečnění tohoto plánu. 

Přihlášky do soutěže je možné zasílat až do 31. ledna 2015. Více na www.mujprvnimilion.cz. Informace o Technologickém inovačním centru Zlín najdete na www.ticzlin.cz.

Zdroj: https://www.czechinvest.org/osmy-rocnik-souteze-muj-prvni-milion-byl-spusten


Zpět

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.